להלינה ידיים חכמות ונפש רואה כל.
לאחר שנואשתי מכל הפתרונות שלרפואה הקונבנציונלית היה להציע למחלת מעיים כרונית ממנה סבלתי,
טופלתי על ידי ובידי הלינה שהביאה אותי לרמיסייה מיוחלת וארוכת טווח.
בימים שרצתי מבית חולים אחד למשנהו לאחר שאובחנתי כחולת סרטן בפעם השנייה ,קיבלתי את ההזמנה שלך להתנסות בעזרה שלא היה לי מושג במה את עוסקת בדיוק.. מאד התרגשתי, והחלטתי שאני הולכת אליך להתנסות. הפעם בניגוד לפעם הראשונה
התחלתי ללמוד ורציתי לשמוע עוד כיוונים והיה לי ברור שאני כנראה מגדלת סרטנים בצורת החיים שאני מנהלת. השילוב ביו גןף ונפש היו ברורים לי .וגם השפעת הכעסים והחשבונות הבלתי פתורים שניהלתי . את היית בדיוק החוליה שחסרה לי לעשות את המלאכה כיצד לנקות את עצמי מהרעלים האלה. רציתי לידע אותך שעד היום לא הסרתי את הגידול הממאיר ששוכן לבטח בגופי.
ויש לי עוד גידול חשוד שלא אובחן כי אני מסרבת לעבור ביופסיה. חלפו שנתיים ואני מרגישה נהדר. הפכתי להיות טבעונית ואינני אוכלת חיות ומוצריהם. באוקטובר לפני שנה עשיתי טרק בנפאל. השנה נסעתי לרומניה ואני מטיילת ברחבי הארץ ,ולומדת 5 ימים בשבוע. אני משתדלת מאד להתרחק ממקומות ומאנשים שאני יודעת שהם עלולים להרגיז ולהכעיס אותי,ומשתדלת מאד לחיות את חיי בסליחה,בשמחה ובאהבה . אני בטוחה שהחלק שלך בתהליך שעשיתי הוא משמעותי ועל כך ברצוני להודות מכל הלב.
המשיכי להיות ולעשות טוב כפי שאת יודעת . בתודה גדולה. עליזה לוזיה.,
ל' סבלה מכאבי ראש מאוד חזקים כחודש ימים וכל התרופות לא עזרו .
הצעתי לה שאבחן ע"י קריאה . כאשר פתחתי לה בקפה ראיתי וביחד הגענו להבחנה . בדיוק לפני חודש , סבתא שלה נפטרה בחול , והיא לא הספיקה להיפרד ממנה . זה גרם לה לאי נוחות והמצפון הציק לה . . תוך כדי שיחה והילינג הבעיה הסתדרה.